Online İngilizce

VIP EĞİTİM PAKETİ


Bu eğitimde dersler canlı olarak yapılacaktır. Yabancı dil öğrenirken sizden sorumlu ders öğretmeniniz düzenli aralıklarla sizleri arayacaktır, telefonla pratik yapmanızı da sağlayacaktır. Anlamadığınız konularda, detaylı anlatım videoları gönderilecektir. Kelime çalışmaları, dinleme çalışmaları ve yazma becerilerinizi geliştirecek çalışmalar da eğitim dahilindedir.


Kısaca; İngilizceyi size yolladığımız kitap ile tümden gelim yöntemi sayesinde öğrenirken, defalarca izleyebileceğiniz videolar ve her çeşit ekstra materyaller de elinizin altında olacak. Çalışmalarınızı denetleyen ve tabi ki yabancı dil konuşma pratiğinizi geliştiren bir yabancı ders öğretmeniniz de olacaktır.


İÇERİK: - Maksimum 5’er kişilik sanal sınıflarda ders = 50 ders saati
- Alanında tecrübeli bir yerli ve bir yabancı öğretmen
- Canlı Dersler
- Ücretsiz materyal
- Kelime Bankası
- Ders arşivi
- Konu anlatım videoları (etüt)
- Online Ödev
- Ücretsiz club aktiviteleri
- Telefonla pratik
- Yabancı öğretmenlerle konuşma dersleri
- Hediye Online Eğitim Platformu


Online İngilizce Eğitim Seti


Eğitim setimiz 3 bölümden oluşmaktadır. Online Konu Anlatımı, Kelime Öğrenme modülü ve Canlı Öğretmen Desteği (Eğitim Koçu).


Bu program bir karma eğitim programıdır. Tüm materyaller tümdengelim metodu ile hazırlanmış ve en pratik şekilde İngilizce öğrenilmesini sağlamaktadırOnline Konu Anlatımı


Online İngilizce paketimiz bilgisayardan ya da tabletten 7/24 ulaşılabilen günlük hayatta kullanılan gramer ve kelimelerden oluşan bir eğitim modelidir. Tamamen günlük ihtiyaç doğrultusunda geliştirilmiş bir paket programdır.

Bu programda öğrencilere meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir Amerikalının bile günlük yaşamda hiç kullanmadığı gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez. Bu program personelinizin seviyesini bulmasına, çalışmalarını planlamasına ve özgüven kazanmasına yardımcı olacaktır.

Online eğitimde hem internet üzerinden hem de bu sisteme uygun kitaplarımızdan eğitim verilmektedir. Öğrencimiz önce online seviye belirme sınavını girerek seviyesi saptanır. Ardından ilgili seviyenin eğitim modülü ve bir alt seviyelerin eğitim modülü otomatik açılarak eğitim başlar. Her seviyenin içinde sınavlar bulunmaktadır. İlgili seviyenin çalışmaları bittikten sonra öğrenci tekrar seviye tespit sınavına girerek başarılı olması durumunda bir üst seviyeye geçiş yapar.Kelime Öğrenme Modülü


Bilgisayar üzerinden işitsel ve görsel öğelerin harmanlanması sonucu oluşan İngilizce kelime öğrenme sistemi personelinize ücretsiz olarak verilecektir. Bu teknolojinin sunmuş olduğu harmanlanmış öğrenme (Blended Learning) yaklaşımı; veri edinme, algılama, görme, düşünme ve karar verme yetilerini kullanarak kişiye özel dil öğretimi gerçekleştirir. Dünyanın en hızlı kelime öğrenme sistemi olan My kelime.com, kelime eğitimi konusunda yıllardır çalışmalarını sürdüren bir sanal zeka programıdır. Temel amacı İngilizce öğrenen kişilerin yaşamakta oldukları kelime öğrenme sıkıntısına profesyonel çözümler sunmaktır. Bu amaçla öğrencilerimize etkili kalıcı eğlenceli ve hızlı kelime öğrenme yöntemleri ile eğitim vermektedir.

Uzmanlarımızın yıllar süren çalışma ve araştırmalarının bir ürünü olan my kelime.com, kullanıcıyı sisteme girdiği andan itibaren özel bir öğretmen gibi her aşamada çalışmalarını takip eden ve bu çalışmaları yorumlayıp kullanıcıya yön veren bir sistemdir.Canlı Öğretmen Desteği (Eğitim Koçu)


Online Eğitim Seti ile yabancı dil öğrenirken personelinizden sorumlu özel ders öğretmeni, belirlenen aralık ve adetler ile, canlı yayın ile internet üzerinden speaking aktiviteleri yapacaktır. Böylece personeliniz istediği zaman diliminde ve herhangi bir kuruma gitmeden tablet ya da bilgisayarı ile canlı speaking yapma imkanınına sahip olacaktır.

Online paket programlarının video, kitap çalışmalarının yanında eğitim koçu ile desteklenmesi personelinizin konuşma pratiği imkanını sağlayacak ve başarı oranını arttıracaktır.

Hemen TIKLA-ARA!
(0212) 695 09 19
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı