48 Günde İngilizce Eğitimi

Amerikanca Kültür Yabancı Dil kursları 12 yılı aşkın süredir tüm dünya üzerindeki özel müşterilerine 48 günde ingilizce programını uygulamaktadır

 

48 günde ingilizce programı, dünyadaki en yaygın ,etkili,kolay ve en hızlı dil öğrenme yöntemlerndendir.


Bu programdan faydalanan öğrencilere seçtikleri yaşantı ve meslekleri doğrultusunda günlük hayatta en çok ihtiyaç duyacakları cümle yapıları ve kullanacakları kelimeler öğretilir, hayat boyu belki de hiç kullanma ihtiyacı duymayacakları ve hatta gerçek bir Amerikalı insanın bile gündelik hayatında yer vermediği gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmemektedir. Amerikanca Kültür ,48 Günde İngilizce kurs programı ile öğrencilerine en kısa sürede ve en etkili şekilde kelime ve konuşma ağırlıklı bir İngilizce eğitimi verir.

 

Başlangıçtaki ilk iki günlük deneme süresinde ne kadar hızlı ve kolay bir şekilde İngilizce öğrendiğinizi siz de görecek ve şaşıracaksınız.

 

48 Günde İngilizce programı 192 ders saatinden oluşmaktadır. Öğrencilerimize haftanın üç günü kuruma gelmeleri ve 1 gün eğitim alıp, 1 gün almamalarını önermekteyiz. Haftada toplam 12 ders saati eğitim yapılmaktadır. Bu şekilde toplam 48 kere eğitim için kuruma gelindiği takdirde program 4 ay sonunda tamamlanmaktadır.

 

48 günde ingilizce programı için ücretsiz demo ders talep edebilirsiniz. Özel Avcılar Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu'na bekliyoruz.

Hemen TIKLA-ARA!
(0212) 695 09 19
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı